Nová webmiss, nespřáteluje se, prosím SB bývalé majitelky (Linul@) aby si tenhle blog odstranily ze seznamu.

Otevírá se BLACK LIST

29. ledna 2010 v 16:43 | Webmiss**Linul@ |  */ Blbinky /*
Ahoj, otevírá se black list.
Co je to black list:
Do black listu budou zařazeni ti, s kterým nebyl Admin spokojen ( komentáře atd. ) mohou to být i AFFS ( což doufám že se nestane ). Ten black list je v překladu blokování! Takže by už ten kdo je na black listu nemohl na můj blog.. možná ano, ale určitě už nesmí psát komenty!
Co mám dělat abych se nedostala do black listu:
Komentáře:
1. Neměli byste pomlouvat můj blog písemně ( na mém blogu ) 2. Reklamky mi nevadí ty si pište kam chcete. ( Sama je někdy časem píšu, takže... :D ) 3. Když se se mnou budete hádat nebo nadávat na komentech tak je pravděpodobné že vás dám také do black listu!
Kopírování:
1. Nesmíte kopírovat bez ikonky, která bude pod článkem! 2. Pokud nebude dole pod článkem ikonka tak prosím NEKOPÍRUJTE! 3. Měli byste mi napsat do komentů, že si to a to kopírujete ( není povinné) 4. Pokud bude v jiném blogu můj článek a bez IKONKY tak bohužel půjdete do black listu.
Další:
1. Pokud jste NĚJAK zjistili mé heslo na blog a lezete mi na něj ( já to poznám ) půjdete okamžitě do black listu 2. Pokud se tam nedostanu na ten blog napíšu komentáře do každého článku a v novém blogu jste okamžitě v black listu! 3. Pomluvy o mých AFFS je taky úplně ZAKÁZÁNO! ( Na mém blogu )

PS: Ikonka BUDE dána v menu.. ( dám ji tam po tomhletom článku)
Byla bych ráda kdybyste tohleto dodržovali.. děkuji!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama