Nová webmiss, nespřáteluje se, prosím SB bývalé majitelky (Linul@) aby si tenhle blog odstranily ze seznamu.

10 vtípků

29. ledna 2010 v 16:41 | Webmiss**Linul@ |  */ Vtípky /*
1. Eskymák se ptá své ženy: "Čím jsi zabila toho medvěda, co leží před iglú?" "Tím bumerangem, co jsi měl na posteli." odpovídá žena. "Ještě jednou sáhneš na moje ponožky a zlomím ti deku!"
2. Trestancova žena je na pohovoru u ředitele věznice a prosí za svého manžela: "Pane řediteli, nemohl byste tomu mému dát nějakou lehčí práci? Vždyť on se mi doslova ztrácí před očima." "Rád, ale nevím jakou. Vždyť přece jen lepí pytlíky... " "Pytlíky? Vidíte, a mně říkal, že noc co noc kope nějaký tunel."
3. Paní učitelka při hodině češtiny: "Pepíčku, řekni nám dvě jakákoliv zájmena." "Kdo, já?" ptá se Pepíček "Výborně Pepíčku, mám z tebe radost."
4. Ostravák sedí v autobuse na dvou sedačkách. Přijde Pražák a říká: "Posuň se až k voknu! " Ostravák nereaguje. Pražák to zopakuje a zas nic, tak se naštve a naposledy říká: "Posuň se až k voknu, ciopak seš hluchej?" Ostravák se otočí a říká: "No tak kvokni, ne? "
5. Dva kamarádi duchodci se koupou v moři. Jeden z nich ztratí umělé zuby a naříká. Druhému je ho líto, tak tajně vyndá ty své a podá mu je: "Koukej už jsem je našel" Ten druhí si je zkusí, ale hned je zklamaně vyndává: "Ty nejsou moje" řekne a zahodí je do moře.
6. Dědeček s babičkou jsou v nebi. Leží na lehátkách pod slunečníkem na nádherné pláži a popíjejí ledové drinky. Všude kolem nich jsou šťastní lidé, nikdo nemá žádné starosti, hraje rajská hudba - no prostě ráj. V tom dědeček vstane a vlepí babičce facku. "Proč jsi to udělal?" ptá se babička "Protože nebýt té tvojí zdravé výživy, mohli jsme tady být už dávno!"
7. Nová paní učitelka si chce ověřit znalosti z psychologie, a děti vyzve: "Kdo si myslí, že je hloupý, ať se postaví." Nikdo dlouho nevstává, až nakonec si stoupne Pepíček. "Pepíčku ty si myslíš, že jsi hloupý?" "Ne to si nemyslím, ale nechtěl jsem abyste tu stála tak sama!"
8. "Dobrý den to je rádio? Já jsem dneska našla peněženku. A bylo v ní 100 000 Kč, 200 euro, 108 dolarů a taky lísteček s adresou Miloš Novák, Koněvova 8, Praha 10. Zahrajte mu prosím písničku..."
9. Řidič přijede s rodinkou na hranice. Přijde k nim celník, vyžádá si, aby řidič otevřel okénko, a ptá se : "Cigarety, víno, lihoviny?" Řidič odmítavě zavrtí hlavou: "Ne, ne, děkuji mám toho plný kufr!"
10. Cestovatel se z posledních sil plazí pouští a najednou vidí studnu. Hned zařve: "Vodáá" Ze studny se ozve: "Kdéé?"

Jestli máte další vtípky, které si myslíte že stojí za to tak je pošlete na e-mail :
linda-girl156@seznam.cz
10 nejlepších vtípků budou vypsány zde!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *-Maggie-* your *Affs* *-Maggie-* your *Affs* | Web | 30. ledna 2010 v 9:23 | Reagovat

hihi ty sou vtipny :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama